leasing samochodu Smart

Leasing Smart

Jest stosunkowo nową marką, powstała w 1994r. Jej pomysłodawcą był Nicolas Hayek ( założyciel popularnej firmy Swatch – produkującej zegarki). Nazwa samochodu smart pochodzi od pierwszych liter producentów S (Swatch), M (Mercedes) oraz słowa art (sztuka).
Do współpracy przy produkcji udało się przekonać firmę Daimler AG, i tak powstała firma Mercedes-Swatch. Nicolas Hayek chciał stworzyć prosty samochód o niewielkich rozmiarach, dla którego parkowanie w nawet najmniejszym miejscu nie będzie problemem. Pierwotne założenie było takie aby samochód zmieści dwóch pasażerów oraz skrzynkę piwa. Tak w 1997r. powstał model Smart fortwo, od 2012r. dostępny jest model Smart fortwo w wersji elektrycznej. W latach 2004-2006 firma produkowała także model czteroosobowy Smart forfour. Potem produkcja została wstrzymana do aż do 2019r., kiedy zaprezentowano nową odsłonę Smarta forfour, o zmienionym wyglądzie oraz wyposażonego w silnik elektryczny.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.