Leasing samochodów – wszystkie marki

Wybierając nasze usługi masz gwarancję pełnej satysfakcji – znajdziemy dla Ciebie najlepsze warunki leasingu oraz najniższą cenę.
W naszej ofercie nie znajdziesz ukrytych warunków umowy czy niespodziewanych kosztów – stawiamy na przejrzystość i otwartość.

Poniżej znajdziesz listę marek samochodów dostępnych w naszym leasingu. Kliknij w tę, która Cię interesuje i wypełnij formularz.
Jeśli nie znalazłeś swojej marki, przejdź do zakładki Kontant i napisz do nas.

Leasing samochodów online – ponad 60 marek samochodów

Leasing samochodów jest jednym z najpopularniejszych źródeł finansowania na naszym rynku. Wybierając leasing nie musisz posiadać własnych oszczędności aby móc zapewnić swojej firmie rozwój – dzięki połączeniu zalet kredytu oraz dzierżawy, leasingobiorcy mogą korzystać z samochodu bez inwestowania środków własnych na korzystniejszych warunkach niż w przypadku zwykłego kredytu. Ponadto po zakończonej umowie leasingu mamy możliwość wykupienia samochodu na własność za stosunkowo niewielką opłatą. Nie musisz tego jednak robić – po dopełnieniu wszystkich warunków umowy możesz zawrzeć kolejną i wymienić samochód na nowy nie przejmując się kompletnie losem poprzedniego samochodu, nie jesteś bowiem jego właścicielem.

Leasing samochodu przeważa nad kredytem nie tylko wygodą, ale również korzyściami finansowymi. Wybierając zwykły kredyt mamy ograniczone możliwości do skorzystania z ulg podatkowych. Decydując się na leasing, mamy możliwość liczenia całych rat leasingowych jako koszty uzyskania przychodu. Ponadto proces badania zdolności kredytowej w przypadku leasingu jest znacznie krótszy i mniej wymagający – często nie jest wymagane dostarczenie jakichkolwiek dokumentów finansowych.

Na korzyść leasingu przemawiają również koszty ubezpieczenia samochodu – w przypadku nowych samochodów wartość ubezpieczenia może przekroczyć nawet 10 000 zł. Wybierając kredyt sami musimy opłacić ubezpieczenie komunikacyjne, decydując się jednak na leasing to leasingodawca obciążany jest kosztami ubezpieczenia – w końcu to on jest właścicielem auta.