leasing samochodu McLaren

Leasing McLaren

MC Laren jest prestiżową brytyjską marką produkującą samochody sportowe. Samochody MC Laren biorą udział w wyścigach Formuły F1, dostarczając tym samym niezapomnianych wrażeń. Są to samochody przepełnione luksusem, najnowocześniejsze, wyposażone w ultralekkie nadwozie.
Mc Laren zajmuje drugie miejsce pod względem wygranych Grand Prix. Pierwsze miejsce należy do Ferrari. Dawniej modele wyposażone były w silniki Forda, z czasem używano również silników Hondy, Mercedesa. Jednak od 2015r. wrócono do stosowania silników Hondy.
Oddział MC Laren Automotive zajmuje się produkcją samochodów inspirowanych samochodami Formuły F1 lecz dla zwykłych użytkowników.
Firma wyprodukowała m.in. samochody takie jak: M6GT, McLaren F1, MP4-12C. W 2012r. przedstawiono następcę modelu F1 – model P1. Dwa lata później zaprezentowano model 650S jako następcę modelu MP14-12C. Na chwilę obecną produkowany jest model 675 LT.

Znalazłeś auto nowe lub używane i szukasz sposobu jego finansowania?
Idealnie trafiłeś. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę leasingu.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.