leasing samochodu Maserati

Leasing Maserati

Firma została założona 1 grudnia 1914r. przez 5 Braci Maserati, szósty brat – artysta zaprojektował logo marki, inspirując się fontanną Neptuna. Na początku produkowane były głównie samochody wyścigowe dla Diatto. Cechą charakterystyczną było stosowanie silników cztero, sześcio, ośmio i aż szesnasto-cylindowych. Samochody te osiągały niezwykłe prędkości. W 1937r. Firma została przejęta przez Orsi. W roku 1957r. Maserati skupiło się głównie na wytwarzaniu samochodów drogowych. W 1968r. Firma została sprzedana przedsiębiorstwu Citroen. W latach 90-tych Fiat odkupił markę a następnie odsprzedał 50% udziałów firmie Ferrari. Obecnie najbardziej znanym modelem jest Quattroporte, od 2012r. Produkowana jest już szósta generacja tego modelu. Inne znane modele to m.in. Ghibli, , Gran Cabrio, Gran Trusimo, Levante, Quattroporte.

Leasing Maserati nowe i używane

Dla nas nie ma znaczenia czy chcesz finansować auto nowe czy używane. Współpracujemy z wieloma bankami które sfinansują Twoje auto.
Nasza firma specjalizuje się szczególnie w leasingach ekskluzywnych marek samochodowych takich jak Maserati.
Zostaw nam kontakt do siebie a wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę w jednym ze znanych banków.

Leasing samochodu marki Maserati

Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę czy szukasz leasingu konsumenckiego jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy najlepszą ofertę leasingu dla marki Maserati. Po uzgodnieniu szczegółów otrzymasz od nas ofertę zawierającą kwotę oraz informację o wszystkich kosztach związanych z leasingiem. Brak jakichkolwiek ukrytych opłat.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.