leasing samochodu Lexus

Leasing Lexus

Lexus to japońska marka premium samochodów osobowych należąca do koncernu Toyota. Jak wszystkie auta z tego koncernu Lexus słynie z niezawodności – jako jedyna marka na świecie został wyróżniony jako producent najbardziej niezawodnych aut luksusowych aż siedem razy. W swojej ofercie posiada samochody od segmentu C – Lexus CT, D – Lexus IS, E – Lexus ES, F-Lexus LS, crossover – Lexus NX oraz sportowe – Lexus RC. Mało znanym faktem jest wymyślenie i wprowadzenie w życie wielu nowinek technologicznych przez inżynierów Lexusa – 8 stopniowa automatyczna skrzynia biegów, cyfrowe lusterka boczne, seryjna nawigacja satelitarna.

 

Leasing jest umową zawieraną pomiędzy leasingodawcą a leasingobiorcą. Leasingodawcą jest firma, która oddaje rzecz w użytkowanie leasingobiorcy w zamian za ustaloną w umowę kwotę.
Najczęściej leasingowane są samochody, jednak przedmiotem leasingu mogą być inne pojazdy, sprzęt elektroniczny, czy nawet nieruchomości.

Leasing samochodu Lexus

Leasing jest dobrym rozwiązaniem w przypadku braku środków na zakup samochodu. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie taką formą użytkowania samochodu. W czasie trwania umowy leasingowej właścicielem samochodu jest firma leasingująca, a leasingobiorca w zamian za comiesięczną opłatę może korzystać z samochodu. Po zakończeniu umowy leasingowej leasingobiorcą może zwrócić lub wykupić na własność użytkowany wcześniej samochód. Formalności związane z umową, leasingową są mniej skomplikowane niż w przypadku kredytu na samochód. Umowa, leasingowa nie wymaga też specjalnych zabezpieczeń.

Leasing Lexus oferta

Leasing Lexus oferuje Klientom wiele modeli zarówno nowych jak i używanych. Leasing samochodów Lexus proponuje korzystne warunki umowy leasingowej i brak zbędnych formalności.

Najpopularniejsze modele

Lexus RX 350

Lexus LS

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.