leasing samochodu Lancia

Leasing Lancia

Firma powstała w 1906r. W Turynie. Jej założycielami byli Vincenzo Lancia oraz Claudio Fogolina. Pierwszym produkowanym egzemplarzem tej marki był model Alfa. Głównym atutem tej marki było stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Na pocżatku lat 50 Lancia osiągała bardzo dobre rezultaty w rajdach samochodowych. Samochody marki Lancia słyną z niezwykłej elegancji li nowowczenych rozwiązań. W 1969r. Lancia w ramach restrukturyzacji została przejęta przez koncern Fiat. Najpopularniejsze modele Lancii to: Lambda Stratos HF, Lancia Aurelia B20, Lancia Fulvia, Lancia Delta Integrale, Lancia Gamma, Lancia Aprilia, Lancia Monte Carlo, Lancia Thema 8.32, Lancia D50.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.