leasing samochodu Lamborghini

Leasing Lamborghini

Włoska marka produkująca luksusowe samochody, o charakterystycznym, wyrazistym wyglądzie z drzwiami otwieranymi do góry.

Twórcą był Ferruccio Lamborghini a inspiracją samochód marki Ferrari.

Ferruccio Lamborghini pochodził z rodziny rolniczej, początkowo zajmował się naprawą maszyn służących do upraw winogron, z czasem jednak otworzył fabrykę produkującą traktory. Traktory marki Lamborghini cieszyły się niezwykłą popularnością a sam Ferruccio Lamborghini kupił sobie samochód marki Ferrari. Jednak nie spełniał on do końca oczekiwać Lamborghini-ego a swoje uwagi przedstawił właścicielowi marki Ferrari-emu, który z kolei wielce się oburzył i stwierdził, że nie będzie go pouczał zwykły ‘traktorzysta’. Lamborghini musiał wziąć sprawy w swoje ręce i dzięki temu powstał prototyp Lamborghini 350 GTV a w 1964r. wypuszczono na rynek pierwszy model Lamborghini 350 GT. Samochód został zaprojektowany przez tego samego projektanta co model Ferrari – Gian Paolo Dallara. W następnych latach produkowano kolejne modele 400T . Modele następne tj. Lamborghini Miura i Lamborghini Espanda były niezwykle szybkie i sprawdzały się znakomicie w wyścigach samochodowych. To one sprawiły, że marka ta zyskała popularność na całym świecie. W 1896r. Powstał model terenowy – Lamborghini LM002 posiadający silnik V12 o ogromnej mocy 450KM. Obecnie marka ta należy do koncernu Volkswagen. Najpopularniejsze modele to: Lamborghini Aventador, Lamborghini Countach, Lamborghini Diablo, Lamborghini Gallardo, Lamborghini Huracan, Lamborghini Miura, Lamborghini Murcielago, Lamborghini Reventon.

 

Szukasz sposobu sfinansowania samochodu marki Lamborghini?

Dla nas nie ma znaczenia czy jesteś osobą fizyczną czy prowadzisz firmę. Współpracujemy z duża ilością banków dzięki czemu jesteśmy w stanie zawsze zaproponować jakieś źródło finansowania.
Naszą specjalnością jest leasing samochodów ekskluzywnych marek. Dla nas nie ma znaczenia czy Twoje auto jest nowe czy używane, znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę leasingu i ją Tobie przedstawimy.

Lamborghini kalkulator leasingu

Zostaw swoje dane kontaktowe a my przygotujemy dla Ciebie pełną ofertę. Przy leasingu samochodów wpływ na koszty ma wiele czynników. Nie potrzebujesz kalkulatora, napisz do nas a my przedstawimy najlepszą ofertę leasingu Twojego wymarzonego auta marki Lamborghini.

 

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.