leasing samochodu Kia

Leasing Kia

koreański producent samochodów osobowych, ciężarowych, terenowych, dostawczych oraz SUV’ów. Bardzo dużo modeli Kii powstawało na licencji Mazdy.
Pierwszym samochodem wyprodukowanym przez KIA była ciężarówka o nazwie Tytan. Natomiast pierwszym samochodem osobowym była KIA Brisa, która powstała na licencji Mazdy. W 1997r. KIA była bliska bankructwu, jednak swoje przetrwanie zawdzięcza współpracy z Hyundaiem. Ostatecznie Hyundai wykupił 51% akcji Kii.

Najbardziej popularnymi modelami Kii jest:
• Kia Sportage – jeden z pierwszych modeli Kii, powstał w 1994r. Jest to Suv-crossover, stworzony na płycie podłogowej Mazdy Bongo. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy samochód, w którym umieszczono tu poduszki powietrzne chroniące kolana.
• Kia Rio – model produkowany od 2000r. Początkowo wytwarzana była w wersji kombi, a następnie w wersji sedan oraz hatchback. Charakteryzuje się bardzo ładną linią nadwozia. Samochody te posiadają bardzo dobre silniki, jednak minusem są m.in. szybko zużywające się amortyzatory oraz materiały wykończeniowe o bardzo słabej jakości.
• Kia Ceed – model produkowany od 2006r. Jest to kompaktowy samochód osobowy. Pierwsze modele posiadały charakterystyczne trójkątne reflektory. Nazwa nawiązuje do Unii Europejskiej, miejsca gdzie produkowane są samochody.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.