leasing samochodu Kia

Leasing Kia

koreański producent samochodów osobowych, ciężarowych, terenowych, dostawczych oraz SUV’ów. Bardzo dużo modeli Kii powstawało na licencji Mazdy.
Pierwszym samochodem wyprodukowanym przez KIA była ciężarówka o nazwie Tytan. Natomiast pierwszym samochodem osobowym była KIA Brisa, która powstała na licencji Mazdy. W 1997r. KIA była bliska bankructwu, jednak swoje przetrwanie zawdzięcza współpracy z Hyundaiem. Ostatecznie Hyundai wykupił 51% akcji Kii.

Najbardziej popularnymi modelami Kii jest:
• Kia Sportage – jeden z pierwszych modeli Kii, powstał w 1994r. Jest to Suv-crossover, stworzony na płycie podłogowej Mazdy Bongo. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy samochód, w którym umieszczono tu poduszki powietrzne chroniące kolana.
• Kia Rio – model produkowany od 2000r. Początkowo wytwarzana była w wersji kombi, a następnie w wersji sedan oraz hatchback. Charakteryzuje się bardzo ładną linią nadwozia. Samochody te posiadają bardzo dobre silniki, jednak minusem są m.in. szybko zużywające się amortyzatory oraz materiały wykończeniowe o bardzo słabej jakości.
• Kia Ceed – model produkowany od 2006r. Jest to kompaktowy samochód osobowy. Pierwsze modele posiadały charakterystyczne trójkątne reflektory. Nazwa nawiązuje do Unii Europejskiej, miejsca gdzie produkowane są samochody.

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.