leasing samochodu Jeep

Leasing Jeep

Jest wiodącym producentem wysokiej klasy samochodów terenowych, SUV’ów, pickapów. Początkowo marka wytwarzała samochody dla wojsk amerykańskich.
Pierwszym produkowanym samochodem pod marką Jeep był model Willys, który był wykorzystywany głównie w rolnictwie.
Obecnie samochody te produkuje firma Chrysler. Samochody te posiadają ogromne zdolności terenowe a użyta zaawansowana technologia sprawia, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obecnie najbardziej popularne modele to:
• Cherokee – to połączenie auta terenowego z rodzinnym sprawiło, że auto bardzo szybko znalazło się wśród najczęściej wybieranych model w Stanach Zjednoczonych. Jego mocne strony to dobry układ jezdny, silnik o dużej mocy a także brak ramy nośnej.
• Compass – crossover o najbardziej opływowym kształcie z całej gamy Jeep’ów. Dobrze poradzi sobie na trudnych dojazdach, jednak nie jest to samochód typowo terenowy a bardziej miejski. W tym modelu jednak nie zrezygnowano z chcarakterystycznego dla modeli Jeepa grila, który dodaje wyrazistości.
• Renegade – to crossover o niedużych rozmiarach, w podstawowym wariancie możemy go zakupić w atrakcyjnej cenie, jeśli jednak zależy nam na bogatym wyposażeniu to należy liczyć się z większymi kosztami. Model ten posiada napęd na cztery koła.
• Wrangler, samochód ten nawiązuje do modelu dawnego Willys’a. Wygląd samochodu jest dosyć toporny, jednak znajduje swoich amatorów. Zaletą jest możliwość szybkiej zmiany wyglądu poprzez demontaż drzwi i dachu oraz możliwości ustawienia przedniej szyby w pozycji pionowej.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.