leasing samochodu GMC

Leasing GMC

Marka powstała w 22 sierpnia 1911r, a jej założycielem był Wiliam C’ Durant, który prowadził produkcję ciężarówek pick-apów, oraz takich samochodów jak vany autobusy,pojazdy wojskowe oraz samochodów sportowych.
GMC to amerykańska marka, która należy do koncernu General Motors. Założyciel tej marki wykupił udziały w spółce Rapid Vechicle Company, którą później przekształcił w zakład General Motors Company. W 1908r w jej skład włączono spółkę Reliance Motors Car Company. W Stanach Zjednoczonych rósł popyt na samochody samochodowe i dlatego powstał odrębny oddział General Motors Truck, który skupiał się na produkcji pojazdów ciężarowych. Te ciężarówki widniały pod nazwą GMC. 1925r odział General Motors wykupił oddziały w przedsiębiorstwie Yellow Coach. Zakład Yellow Coach zajmował się produkcją taksówek i autobusów. Właściciel branży motoryzacyjnej był John D.Hertz i wyraził zgodę na zmianę nazwy Yellow Fruck Coach na Manufacturing Company i włączył spółkę General Motors. Po włączeniu spółki została utworzona nowa fabryka oraz został zwiększony wzrost produkcji. Następnie było wykupienie udziałów w spółce YT&CMC oraz zmiana jej nazwy na Coach Division. W 1981 r GMC został przejęty do oddziału General Motors: Worldwide Truck&Bus Group. W 1987 r została zakończona produkcja samochodów. Również została skrócona nazwa spółki. Debiutem w latach dwudziestych był model GMC Acadia, który należał do stylu SUV-a. GMC Acadia I zastąpił model wersję Envoya (XL) oraz osobową odmianę vana Safari.GMC Acadia I posiada silnik V6 3.6 LLT DOHC z systemem VVT i bezpośrednim wtryskiem paliwa.Wyposażony jest 6-biegowa automatyczną skrzynia biegów,która przenosi napęd na przednią oś (opcjonalnie AWD) Charakterystycznym modelem tej marki jest GMC Sierra produkowana od 1988r. Jest to pojazd, który idealnie nadaje się na rodzinne wycieczki. Ten model należy do dużych pickupów i lekkich samochodów ciężarowych marki.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.