leasing samochodu Ford

Leasing Ford

To amerykański producent samochodów osobowych, SUV-ów, samochodów sportowych, vanów i pickupów i samochodów ciężarowych z siedzibą Dearborn. Założycielem był Henry Ford. Jest twórcą wyrobów masowej produkcji. W 1908r pojawił się pierwszy model Ford Model T. Było to tanie auto dla każdego przeciętnego obywatela. Jego następcą stał się Ford Model A. W następnych latach pojawiły się wersje osobowe i dostawcze. Po II wojnie światowej wznowiono produkcję i weszły na rynek samochody terenowe, ciężarówki, silniki i samoloty. Został wyprodukowany terenowy model Ford GPW, który stał się odpowiednikiem jeepa Willysa. Podstawową marką koncernu był przystępny cenowo Ford, który rywalizował z Chevroletem. W 1948r została wprowadzona nowa linii ciężarówek lekkich i pick-upy o oznaczeniu F. Przedsiębiorstwo Forda produkował samochody pod innymi markami np „luksusowy Lincoln” i średniej klasy Mercury. W następnych latach weszły takie modele, jak Deluxe/Custom. W 1954rr został wprowadzony na rynek model sportowy Ford Thunderbird. Skonstruowano również Forda Falcona z 1960, który stał się pierwszym kompaktowym samochodem amerykańskim. Pojawiła się sportowa wersja Forda „Ford Mustang”. W latach siedemdziesiątych został wprowadzony nowy model Ford Escorta. Najpopularniejszym modelem stał się Ford Taurus i został zastąpiony nowym modelem Five Hundred. Jednak najlepiej sprzedaje się samochód pick-up, Ford serii F. W 2021 r na rynek amerykański ma wejść nowy model „Ford Kuga”

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.