leasing samochodu Fiat

Leasing Fiat

Fiat to włoski koncern założony przed Giovannego Agnellego w 11 lipca 1899r. Pierwszym pojazdem został 3 1/2 HP,który składał się powozu ze składaną brezentową budką nad tylnym siedzeniem, napędzonym dwucylindrowym silnikiem benzynowym, chłodzącym cieczą, o pojemności 657 cm 3 i mocy 3,5 KM. Przed wybuchem I wojny światowej koncern podjął decyzję o założeniu nowych zakładów, które mieściły się Lingotto i Mirafiori. W 1924 r firma rozpoczęła swoją działalność Moskwie, w której rozpoczęła produkcję licencyjnych samochodów osobowych i ciężarowych. Ciekawostką jest to, że z początkiem z lat 50 marka zajęła się działalnością lotnictwa i produkowała odrzutowe samoloty myśliwskie dla sił powietrznych NATO. W 1966r została podpisana umowa licencyjna na produkcje pojazdu Fiat 124 i budowę rosyjskiego zakładu WAZ. Koncern został przejęty przez spółkę Autobianchi, OM,CMSA oraz udział firmie Magneti Marelli i Weber. W 1969r koncern stał się właścicielem marek takich jak: Ferrari i Lancia. Następnie fiat nawiązuje współpracę z francuskim koncernem PSA. W 1978r zostaje otworzona fabryka samochodów dostawczych przez francuską spółkę Sevel Sud. W 1979r zostaje utworzony holding pod nazwą Fiat S.p.a w której w jego skład weszły takie marki jak: Abarth, Autobianchi, Ferrari, Fiat i Lancia. Następnie Fiat przejmuje koncern Iveco, który zajmuje się produkcją samochodów dostawczych. A cztery lata później przejmuje takie zakłady jak: Alfa Romeo i Meserati. 17 kwietnia 2007r spółka Fiat Professional zajęła produkcją pojazdów dostawczych. 29 stycznia 2014r Fiat przejął amerykański koncern Chryster , co z kolei przyczyniło się do założenia spółki Fiat Chrysler Automobiles. Natomiast 31 pazdziernika 2019r koncern FCA wszedł współpracę koncernem PSA Groupe. Nowym modelem, który wszedł na rynek jest elektryczny samochód Fiat 500. Model Fiat 500, wyposażony jest w prąd 500-ka na prąd i reflektory full LED, skórzaną tapicerkę, 17-calowe diamentowe alufelgi i chromowe oraz chromowe wstawki w oknach i panelu bocznym.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.