leasing samochodu Chrysler

Leasing Chrysler

Chrysler to amerykańska marka samochodów osobowych, vanów, samochodowych sportowych, SUV-ów oraz pickupów. Koncern został założony w 1925r, a skład tego koncernu wchodzi Fiat Chrysler Automobiles. Założycielem tej marki został Walter P.Chrysler, który otworzył produkcję samochodów pod marką Chrysler. Pierwszym modelem był pojazd o nazwie Chrysler Six z 1924r. Przedsiębiorstwo w czerwcu 1925r zmieniło firmę na Chrysler Corporation. 7 lipca 1928r wszedł na rynek tanie auto o nazwie Plymouth. Zostały wprowadzone nowe modele jak: Airflow i Newport. W czasie II wojny światowej koncern Chrysler zawiesiło swoją działalność i skupił się na produkcji czołgów oraz ciężarówek wojskowych. Po zakończeniu II wojnie światowej wróciła z powrotem do produkcji samochodów osobowych. Koncern Chrysler był najbardziej rozwijającą marką pod względem techniki oraz nowoczesnej konstrukcji i stylizacji samochodów. W latach 50-tych został wprowadzony nowoczesny silnik V8 typu Hemi. W 1960r zaczęto produkcję samochodów z lżejszymi nadwoziami samonośnymi. Wszystkie oddziały koncernu Chrysler produkowały swoje samochody pod swoimi markami i byli ze sobą ściśle powiązane i koncern wprowadzał na rynek amerykański samochody z różnych segmentów cenowych. Najtańsze samochody były produkowane pod marką Plymouth, Dodge oraz DeSoto.W 1987r Chrysler wykupił AMC, ze względu na jeepa. W 2009r Chrysler został przejęty przez kocnern Fiat. Obecnie istnieje nowa spółka pod nazwą Fiat Chrysler Automobiles, która mieści się w Holandii . W 2020r powstał nowy model Chrysler 300c w stylu limuzyny. Produkcja tego modelu rozpoczęła się już 2005r. Model ten zastąpił Chryslera 300 M i Chryslera Concorde.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.