leasing samochodu Cadillac

Leasing Cadillac

est to naprawdę amerykański sen. Ta fantastyczna amerykańska marka należy do siedziby Warren od 1902 r. Są to samochody osobowe, a także SUV-y. Ta marka należy do koncernu General Motors . Założycielem tej firmy był Henry Leland, lecz na początku prowadził mały warsztat, w którym wytwarzał silniki parowe i benzynowe dla łodzi. Potem zaczął produkować koła zębate dla fabryki Oldsmobile. W 1899r Lelandowi została pierwsza fabryka Detroit Automobile Company przez Henry’ca Forda. Po pewnym czasie Leland założył swoją pierwszą markę pod nazwą Cadillac. Ta nazwa pochodziła od słynnego francuskiego odkrywcy. W 1903r powstała pierwsza marka samochodu model Cadillac, wyposażona w jednocylindrowy silnik benzynowy o mocy 10 KM. W 1909r został zastosowany pierwszy silnik czterocylindrowy. Ta marka została przejęta przez koncern General Motors zachowując swoją pierwotną nazwę. Przełomowy był 1912 r ponieważ rozpoczęto produkcję pierwszego pojazdu, który został wyposażony w elektryczne oświetlenie oraz elektryczny rozrusznik, a w następnym roku wynaleziono pierwszy ośmiocylindrowy silnik benzynowy w układzie V o mocy 71 K. W 1930r zaprojektowano silnik V16 w modelu Sixty Special. Przed II wojną światową marka zawiesiła działalność, ale po zakończeniu wojny powróciła z powrotem. Do samochód osobowych należą: CT4, CT5, CT6.
Do crosserów należą: XT4, XT5, XT6, Escalade, Escalade ESV.
Planową produkcją jest model Lyriq. Najnowszy model na wejść na rynek dopiero 2022r.
Cadillac Lyriq będzie to elektryczny samochód osobowy typu crossover klasy wyższej
Również planowany jest elektryczny model samochodu osobowego klasy luksusowej o nazwie Cadillac Celestiq. Ten model jak jego poprzednik będzie również wprowadzony na rynek sprzedaży dopiero w 2022r

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.