leasing samochodu Bentley

Leasing Bentley

To brytyjskie dzieło prosto z siedziby Crewe.
Bentley Motors Limited został założony w 1919r. A w 1931r został wykupiony przez Rolls Royce Motors Cars. W 1998r koncern Volls Vagen AG przejął przedsiębiorstwo. Założyciel Walter Oven Bentley zaprojektował auto, które było wyłącznie do wyścigów samochodowych. Był to pierwszy model o nazwie Bentley 3 Lite. Te samochody zyskały uznanie na wyścigach samochodowych. W 1924 i 1925 zwyciężyły dwa wyścigi we Le Mans. Rolls Royce Motors większości produkował sportowe modele samochodów, które zaistniały po II wojnie światowej, aż do lat dziewięćdziesiątych. W 1998 koncern Vollgwagen wykupił oba te przedsiębiorstwa. Ale po pewnym czasie dopatrzono niezgodności z firmą Rolls Royce Motors, ponieważ prawa do niej miało BMV. Do najnowszej marki zaliczyć należy Bentley Mulsanne. Ten model był produkowany od 2009 do 2020r. Wymieniony model jest wyposażony w silnik benzynowy w układzie V8 o mocy 512 KM i pojemności 6750 cm3.
Dzięki skonstruowaniu dwóch turbosprężarek daje on dużą moc i moment obrotowy przy stosunkowo niskich obrotach (maksymalne obroty to około 5000 obr/min). Silnik wyposażony został w układ, który przy powolnej jeździe wyłącza 4 z 8 cylindrów silnika, co z kolei zmniejsza zużycie paliwa. Nowy model posiada 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. Bentley Mulsanne jest autem luksusowym, który jest niezwykle komfortowy podczas jazdy.
W 2014 r została zaprojektowana sportowa wersja Musanne Speed. Charakterystyczne dla tego modelu są specjalne felgi ze stopów lekkich w rozmiarze 21 cali i ciemnymi kratownicami wlotów powietrza. Auto napędza zmodernizowana jednostka V8 o pojemności 6,75 l. Silnik rozwija 537 KM i 1100 Nm. Auto przyspiesza do 100 km/h w 4,9 s i osiąga prędkość maksymalną 305 km/h.  W 2020r zakończyła się produkcja tego modelu. W 2019 został zaprezentowany najnowszy model Flying Spur III. Cechą szczególna dla tego modelu jest większy rozstaw osi – co co powoduje ogromną wygodę i komfort dla pasażerów na tylnym siedzeniu. Ten samochód ma o wiele lepszą swobodę w kierowaniu od swoich poprzedników. Ten model wyposażony jest w podwójne reflektory, ale środkowe dają o wiele lepszą i mocniejszą przejrzystość. Nowostką dla tego modelu jest chromowany grill oraz wyraźniejsze przetłoczenia na nadwoziu. Model ten wyposażony jest silnik W12 konstrukcji Volkswagena, który rozwija 626 KM mocy i 900 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Auto te potrafi rozpędzić się 100 km/h w 3,8 sekuny, aż do 333km/h.

 

Znalazłeś już auto marki Bentley i szukasz najlepszego sposobu finansowania?

Napisz do nas a zaproponujemy najniższą ratę leasingową na samochód Twoich marzeń. Nasza firma ma duże doświadczenie w leasingowaniu aut marek premium w tym Benteya.
Zostaw swoje dane a wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę leasingu samochodu marki Bentley.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.