leasing samochodu Abarth

Leasing Abarth

Jest jedną z najpopularniejszych marek wyścigowych. Ta marka przeznaczona jest dla wszystkich miłośników szybkiej jazdy i fanatyków adrenaliny, powstała w 1949r. Symbol scorpiona znajdujący się w logo nawiązuje do znaku zodiaku założyciela firmy.
Samochody firmy Abarth pobiły 133 rekordów prędkości i odniosły około 10 000 zwycięstw.

Producent Carlo Abarth w latach dwudziestych rozpoczął produkcję bardzo wydajnych układów wydechowych. Jego talent dostrzegł Ferry Proche, który zaproponował mu pracę przy wyścigowym samochodzie Cisitalia.
Następnie Carlo Abarth przeszedł pod opiekę Carla Scagliariniego i dzięki temu udało mu się utworzyć nową firmę, w której zajmował się udoskonalaniem silników o małej mocy aby uzyskiwały jak najlepsze rezultaty za pomocą zmiany takich elementów jak: układ ssący, wydechowy.
Dzięki czemu uzyskał aprobatę wśród miłośników motoryzacji. W końcu Abarth nawiązał współpracę z Fiatem, co pozwoliło mu utworzyć nowy samochód w 1950 r, choć ten model był wyposażony silnik fiata o pojemności 1 litra i 35km.Pierwszym modelem był Abarth 204 A Roadste.r Nowy model samochodu Abartha uzyskał prędkość180 km/h po wielu próbach udoskonalenia tego modelu.
Ostatecznie koncern fiata przejął firmę, co umożliwiło tej marce wzrost popularności. W latach 80- tych najpopularniejszą marką był Stradic Abarth. Ale do tej pory popularne są takie modele jak Abarth 500 i Abarth Grande Punto, Abarth Grande Eva ( był wytwarzany tylko do 2015r), Abarth 124 Spider. Abarth współpracował również z Lancia , Renault czy Simca.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.