Leasing samochodów Lublin

Leasing auta w Lublinie staje się coraz popularniejszy każdego roku. Przyczyną tego jest wysoka opłacalność takiego sposobu finansowania auta dla firm. wybierając leasing przedsiębiorca ma możliwość wrzucania w koszty każdej raty w całości, co nie w każdym przypadku jest możliwe w przypadku standardowej pożyczki na samochód. Kolejną przewagą finansową jest możliwość wykupienia samochodu po zakończonej umowie leasingu w cenie znacznie niższej niż jego wartość rynkowa. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz wykupywać auta, nie masz takiego obowiązku – możesz wtedy zawrzeć następną umowę i cieszyć się nowym samochodem.

Ponadto, warto zwrócić uwagę na koszty ubezpieczenia auta. Wybierając finansowanie kredytowe wszystkie koszty ubezpieczenia przedsiębiorca pokrywa z własnych pieniędzy. Koszty ubezpieczeń samochodów prosto z salonu samochodów nieużywanych lub mało używanych potrafią zaskoczyć swoją ceną, a w przypadku leasingu wszystkie koszty związane z ubezpieczeniem pokrywa bank. Jedynym kosztem, który poniesiemy podczas leasingu samochodu, to elementy eksploatacyjne.

Wybór odpowiedniego leasingu z niezliczonymi ofertami może być nie lada wyzwaniem. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy szczegółowy formularz wniosku leasingowego, dzięki któremu możemy zapoznać się z Twoimi wymaganiami i stworzyć najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie.

Jeśli interesuje Cię leasing samochodu w mieście Lublin, skorzystaj z poniższego formularza.

Kalkulator leasingu Lublin    Przygotujemy ofertę finansowania na auta nowe, używane, auta z zagranicy oraz od osoby prywatnej. Specjalizujemy się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym, leasingach zwrotnych.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.