leasing samochodu Peugeot

Leasing Peugeot

Jedna z najstarszych marek samochodów osobowych. Pierwszy samochód z silnikiem parowym powstał w 1889r. o nazwie Serpollet-Peugeot. W 1891r. Wypuszczono samochód z silnikiem spalinowym Daimlera. Dawniej Peugeot zdobywał wiele nagród, jako samochód wyścigowy. Nową serię oznaczeń ustalono w 1929r. i charakteryzowała się ona zerem pośrodku. Pierwszym egzemplarzem w tej serii był model 201. W 1959r. Po raz pierwszy użyto silników Diesla w modelu Peugeot 403. Model 404 był niezawodnym modelem wysokiej jakości dzięki czemu cieszył się ogromną popularnością. Obecnie Peugeot razem z Citroenem i Oplem wchodzi w skład Grupy PSA.
Obecnie najpopularniejsze modele to: Peugeot 2008, Peugeot 208, Peugeot 3008, Peugeot 308, Peugeot 5008, Peugeot 508, Peugeot Boxer, Peugeot Expert, Peugeot Partner, Peugeot Rifter, Peugeot Traveller.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.