leasing samochodu Peugeot

Leasing Peugeot

Jedna z najstarszych marek samochodów osobowych. Pierwszy samochód z silnikiem parowym powstał w 1889r. o nazwie Serpollet-Peugeot. W 1891r. Wypuszczono samochód z silnikiem spalinowym Daimlera. Dawniej Peugeot zdobywał wiele nagród, jako samochód wyścigowy. Nową serię oznaczeń ustalono w 1929r. i charakteryzowała się ona zerem pośrodku. Pierwszym egzemplarzem w tej serii był model 201. W 1959r. Po raz pierwszy użyto silników Diesla w modelu Peugeot 403. Model 404 był niezawodnym modelem wysokiej jakości dzięki czemu cieszył się ogromną popularnością. Obecnie Peugeot razem z Citroenem i Oplem wchodzi w skład Grupy PSA.
Obecnie najpopularniejsze modele to: Peugeot 2008, Peugeot 208, Peugeot 3008, Peugeot 308, Peugeot 5008, Peugeot 508, Peugeot Boxer, Peugeot Expert, Peugeot Partner, Peugeot Rifter, Peugeot Traveller.

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.