leasing samochodu Nissan

Leasing Nissan

Nissan to japoński producent samochodów osobowych, samochodów dostawczych i autobusów. Od 2010 roku firma produkuje również model Nissan Leaf, który jest najpopularniejszym na świecie samochodem z napędem elektrycznym. W swojej ofercie producent posiada auta z niemal wszystkich segmentów – od najmniejszego Nissana Micra będącego nowoczesnym autem miejskim, przez model Qashqai – crossover z segmentu C, po limuzyny  jak model Maxima czy auta sportowe, jak kultowe Nissan 350Z i Nissan GT-R. Samochody tej marki są jednymi z najczęściej spotykanych samochodów na drogach – po stworzeniu jednego koncernu z Renault, Nissan walczy o miano światowego lidera pod względem wielkości sprzedaży aut. Charakterystyczną cechą większości aut pochodzenia japońskiego jest bezawaryjność oraz niskie koszty eksploatacji. W tym Nissan nie ustępuje pola swoim japońskim konkurentom – właściciele aut tej marki potwierdzają to w swoich opiniach.

Najpopularniejsze modele

Nissan Qashqai

Nissan Leaf

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.