leasing samochodu Mitsubishi

Leasing Mitsubishi

Mitsubishi jest ogromnym japońskim konglomeratem w skład, którego wchodziwiele różnych spółek m.in.: Mitsubishi Motors (zajmujący się produkcją samochodów osobowych), Mitsubishi Electric, Mitsubishi Aircraft Corporation, Mitsubishi Heavy Industries, Mitsubishi Chemical, AGC Inc, Mitsubishi Tanabe Pharma.
Produkcja samochodów takich jak Lacer Evo sprawiła, że marka Mitsubishi wielu osobom kojarzy się jako samochód sportowy. Mitsubishi Pajero z kolei jest przykładem samochodu terenowego o dużej niezawodności. Samochody tej marki charakteryzują się ciekawą stylistyką japońską, są bardzo użyteczne i nowoczesne.
Firma ta tworzy grupę razem z takimi markami jak Renault i Nissan chcąc uzyskać pierwsze miejsce wśród firm motoryzacyjnych na Świecie.
Wybór modeli pod marką Mitsubishi jest bardzo duży. Na uwagę zasługują m.in. modele: Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Space Star, Mitsubishi ASX, Mitsubishi Colt, Mitsubishi L200.

Leasing samochodu Mitsubishi

Leasing samochodów od wielu lat stanowi doskonały sposób na posiadanie samochodu przy jak najniższych kosztach związanych z jego finansowaniem. Zdaniem bardzo wielu klientów korzystających z takiej możliwości o wiele korzystniej jest zakupić nowszy samochód, co daje większą pewność jego bezproblemowego użytkowania i mniejszej ilości napraw.

Dla kogo leasing samochodu Mitsubishi?

Mitsubishi leasing to oferta skierowana zarówno do firm jak też osób fizycznych. Samochody Mitsubishi cieszą się dobra renomą na rynku, ze względu na ich bezawaryjność, niskie koszty eksploatacyjne jak również nietuzinkowy wygląd, wyróżniający ta markę spośród innych. Leasing daje możliwość sfinansowania zakupu samochodu przy jak najniższych kosztach, bowiem ta forma finansowania wychodzi o wiele taniej niż kredyt.

Zalety leasingu

Leasing to przede wszystkim niższe koszty, oprocentowanie jest bowiem kilkukrotnie niższe niż wysokość oprocentowania kredytów bankowych. Klienci zainteresowani taką opcją nie muszą posiadać wkładu własnego, zaś spłatę leasingu można rozłożyć nawet na 7 lat. Dzięki temu wysokość rat leasingowych nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla budżetu.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.