leasing samochodu Jaguar

Leasing Jaguar

Brytyjska firma została założona przez Sir William Lyons w 1922r. Początkowo nazywała się Swallow Sidecar Company. W 1931r. firma wypuściła do produkcji pierwszy samochód – limuzynę SS1. Firma produkowała również samochody wojskowe. Nazwy Jaguar użyto po raz pierwszy w 1933r. wtedy to wypuszczono samochód sportowy SS100. Przez lata firma Jaguar jest rozpoznawana jako marka prestiżowa, produkująca samochody sportowe wyższej klasy, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Od 2008r. firma należy do koncernu Tata Motors.

Najbardziej znanymi modelami są: Jaguar F-Pace, Jaguar E-Pace, Jaguar I-Pace,Jaguar F-Type.

Jeśli interesuję Cię finansowanie samochodu marki Jaguar skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci dobiorą dla Ciebe najkorzystniejszą ofertę.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.








    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.