leasing samochodu Citroën

Leasing Citroën

To francuska marka produkująca samochody osobowe, sportowe, rajdowe i dostawcze. Założyciel André Citroën wywodził się z zamożnej żydowskiej rodziny. Będąc w wojsku, w czasie pobytu w łódzkiej fabryce wyrobów tekstylnych zainspirował się konstrukcją drewnianych kół zębatych o daszkowym uzębieniu. Zainspirowało go to do stworzenia kół stalowych o podobnej konstrukcji. Logo jest nawiązaniem do konstrukcji kół. Produkty Citroena cieszyły się niezwykłą popularnością, nabywał je m.in. Rolls-Royce, a przekładania znalazła zastosowanie w sterze statku Titanic. Z czasem Citroen uruchomił zakład produkujący samochody.
Pierwszy samochód wyprodukowany przez Citroena był czteroosobowy, z czterocylindrowym silnikiem, jego waga to 990 funtów, zużywał galon benzyny do pokonania 35 mil. Miał elektryczny rozrusznik i światła oraz miękki dach. Został wyprodukowany w 30 egzemplarzach. Był to na tamte czasy bardzo dobry samochód w przystępnej cenie. W 1934 Citroen został przejęty przez Michelin. Obecnie najbardziej popularnymi modelami są: Citroen Jumpy, Citroen C1, Citroen Jumper, Citroen C-Elysee, Citroen C4, Citroen C4 Cactus, Citroen C4 Picasso, Citroen C3 Aircross, Citroen Berlingo, Citroen C3.

Jak to działa?

Znajdź samochód, który chcesz kupić

Wypełnij i wyślij formularz

Sfinansujemy Twój zakup samochodu

Poproś o kalkulację leasingu

Zostaw nam swoje dane i uzupełnij jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepszą wycenę otrzymasz.


    Przygotuję dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania na dowolne auto

    Specjalizuję się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym oraz leasingach zwrotnych.
    W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.