Leasing samochodów Poniatowa

Popularność leasingów w Polsce stale się zwiększa. Przyczyną wzrostu jest duża opłacalność takiego finansowania. Przedsiębiorcy mogą zaliczyć ratę leasingową w koszty uzyskania przychodu. Ponadto leasing samochód często jest dużo bardziej opłacalny niż finansowanie samochodu kredytem. Kolejną przewagą finansową jest możliwość wykupienia auta po zakończonej umowie leasingu w cenie znacznie niższej niż jego wartość rynkowa. Jeśli jednak nie chcesz wykupywać samochodu, nie musisz tego robić – możesz wówczas podpisać kolejną umowę leasingową i cieszyć się nowym samochodem.

Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na koszty ubezpieczenia auta. Decydując się na finansowanie kredytowe wszystkie koszty ubezpieczenia przedsiębiorca płaci z własnej kieszeni. Koszty ubezpieczeń nowych samochodów lub mało używanych potrafią być bardzo wysokie, a w przypadku finansowania leasingowego całą kwotę ubezpieczenia pokrywa bank. Jedynym kosztem, który poniesiemy podczas leasingowania samochodu, to elementy eksploatacyjne.

Trudno wybrać najlepszą ofertę leasingu. Z pomocą przychodzi nasz portal Przygotowaliśmy dla naszych klientów szczegółowy formularz leasingowy, który pozwoli nam zapoznać się z Twoimi wymaganiami i przygotować najkorzystniejszą ofertę właśnie dla Ciebie.

Jeśli interesuje Cię leasing samochodu w mieście Poniatowa, skorzystaj z poniższego formularza.

Kalkulator leasingu Poniatowa    Przygotujemy ofertę finansowania na auta nowe, używane, auta z zagranicy oraz od osoby prywatnej. Specjalizujemy się w leasingach operacyjnych i finansowych, pożyczkach leasingowych, wynajmie długoterminowym, leasingach zwrotnych.

    Doradztwo Leasingowe prowadzi PPL - Polscy Pośrednicy Finansowi.